مهلت دریافت آثار جشنواره هنرهای تجسمی جوانان تا 11 شهریور بازگشت
مهلت دریافت آثار جشنواره هنرهای تجسمی جوانان تا 11 شهریور 
بنا به اعلام شورای سیاستگذاری بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان، مبنی بر برگزاری آنلاین جشنواره در تمامی مراحل، مهلت ثبت نام هنرمندان جوان برای شرکت در کارگاه ها تا 11 شهریور تمدید شد. 
به گزارش واحد ارتباطات و رسانه بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان؛ هادی مظفری رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره با اعلام این خبر گفت: از آنجا که در شرایط ویژه ای به سر می بریم و اپیدمی ویروس کورونا هنوز تمام نشده است، عده ای از هنرمندان جوان به تصور اینکه کارگاه های جشنواره به صورت حضوری است در سایت جشنواره ثبت نام نکرده اند اما با تصمیم جدید شورای سیاستگذاری برای برگزاری آنلاین، قطعاً تعداد زیادی از جوانان هنرمند ایران تقاضای شرکت در کارگاه های استادان مبرز هنرهای تجسمی را خواهند داشت. به همین دلیل مدت زمان ثبت نام و ارسال آثار را تمدید کردیم. 
مدیرکل هنرهای تجسمی در ادامه گفت: بعد از ثبت نام و ارسال فایل آثار، استادان کارگاه، هنرجویان خود را انتخاب می کنند تا در کارگاه های آموزشی آنلاین حضور یابند و داوران نیز پس از پایان کار هنرمندان، نتایج را اعلام می کنند. 
گفتنی است با توجه به این تغییرات سایت ثبت نام به نشانی  www.yafestival.ir روز سه شنبه 11 شهریور بسته می شود و در مدت مان 12 تا 18 شهریور انتخاب هنرجویان انجام خواهد شد. و روز 19 شهریور اسامی پذیرفته شدگان منتشر می شود. 
بیست و هفتمین جشنواره هنرهای تجسمی جوانان روز یکشنبه 23 شهریورماه آغاز به کار می کند.
تاریخ خبر:  1399/05/25